;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Galatasaray-Tokatspor Ziraat Türkiye Kupası Karşılaşmasında İyilik Mesajı
19 / 2 / 2014
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 1962 yılından beri düzenlenen ulusal kupa organizasyonu ”Ziraat Türkiye Kupası”nda yeşil sahalardan iyilik mesajı veriliyor.

2014 yılı itibariyle 52.si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası B Grubunda mücadele eden Tokatspor, grup eleme maçlarına Türk Kızılayı’nı destekleyen pankart ile maça çıkmıştır. 

Tokatspor Kulübü Başkanı Sayın Emin YILAR’ı ziyaret eden Tokat Kızılay Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Uğur KÖLEMEN ve Emekli Binbaşı Sayın Osman DURDAN Türk Kızılayı’nın faaliyetlerini anlatmalarının yanından kan bağışı konusunda da destek istemişlerdir. 

Tokatspor Kulübü Başkanı YILAR, iyilik yolunda her zaman Türk Kızılayı ile birlikte yürümekten mutluluk duyacaklarını ve bu konuda her türlü desteğe hazır olduklarını belirtmişlerdir. Görüşmenin ardından Tokatspor Kulübü kurumumuza yaptığı jest ile, Galatasaray-Tokatspor maçında futbolseverlere ve Tokat halkına futbolcularının taşıdığı gönüllü bağışını destekleyen pankart ile mesaj vermiştir. Maç boyunca yayıncı kuruluş tarafından da kan bağışına davet eden spot bilgi bantları yayınlanmıştır.

Türk Kızılayı’nın ülke kan ihtiyacını karşılama çalışmalarına destek veren Tokatspor Kulübü Başkanı Sayın Emin YILAR’a, Tokatspor Kulübü Yöneticilerine, futbolcularına ve Tokatspor taraftarlarına teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.
;