;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Kadoil Gönüllüleri Türk Kızılayı’na Destek Veriyor
29 / 4 / 2014
Türkiye’nin büyümekte olan akaryakıt dağıtıcı firmalarından Kadoil, Türk Kızılayı’nın gönüllü kan bağışı çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla “Kan ver, can ver!” sloganıyla müşterilerini kan bağışına davet etmiştir.

Kadoil desteği ile Türk Kızılayı tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyaları İstanbul Sefaköy, Büyükçekmece ve Güneşli istasyonları başta olmak üzere İzmir, Ankara ve Gaziantep’te bulunan 8 akaryakıt istasyonunda gün boyu devam etmiştir.

Kadoil yönetim kurulu üyesi Yasin Kadooğlu, “Kan vermenin can vermek olduğunu, yarın ihtiyaç duyabileceğimiz kana, bugünden dikkat çekmek istiyoruz” diyerek Kadoil çalışanlarını,  müşterilerini ve çevre esnafını kan bağışına davet etmiştir.

Kampanya öncesi bir hafta boyunca Kızılay yelekleri giyerek çalışan Kadoil akaryakıt istasyonları personeli, müşterilerin ilgisini çekerek, kampanyanın gönüllü olarak duyurusunu yapmışlardır. Kampanya günü her yer balonlarla süslenmiş, şenlik havasında geçen bir organizasyon gerçekleştirilmiştir.

Kadoil yetkilileri, ülkemizin ihtiyacı olan kanın düzenli, gönüllü, karşılık beklemeyen bağışçılardan karşılanması yönünde Türk Kızılayı’na desteklerinin devam edeceğini belirtmişlerdir.

Tüm Kadoil yöneticileri ve personeline kan bağışına verdikleri yoğun destek için teşekkür ederiz.
;