;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Antalya Deniz Lions Kulübü’nden Kan Bağışına Destek
8 / 5 / 2014
Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi ile Antalya Deniz Lions Kulübü ve Düş Bahçesi Sanat Merkezi arasında, ilki 10 Kasım 2013 günü düzenlenen kan bağışı kampanyasının, ikincisi yaklaşan anneler günü nedeni ile 4 Mayıs 2014 Pazar günü Antalya Yavuz Özcan Parkı’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen kampanyaya Antalya Deniz Lions Kulübü üyeleri, Düş Bahçesi Sanat Merkezi'nden sanatçılar ve çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Kan bağışı kampanyası sırasında Düş Bahçesi Sanat Merkezi sanatçıları ve Düş Bahçesi Sanat Merkezinin Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu tarafından müzik dinletisi yapıldı. Bir gün süren kan bağışı kampanyasında 69 ünite kan bağışı alındı.

Düş Bahçesi Sanat Merkezi Yöneticisi ve Antalya Deniz Lions Kulübü Başkanı Serpil Ertuğ; “kan bağışı kampanyamızı ve emeklerimizi, başta bizi kampanyamızda yalnız bırakmayan, Düş Bahçesi Sanat Merkezi değerli Sanatçı’larına ve Türk Sanat Müziği Çocuk Koromuzun değerli anneleri ile tüm Annelerimize armağan ettik. Siz de düzenlediğimiz kampanyalarda, bağışladığınız kanla üç kişinin hayatını kurtarmak isterseniz, kampanyalarımıza katılabilirsiniz. Kan yaşam için bir armağandır.” dedi. 

Kan bağışı kampanyamıza verdikleri desteklerden dolayı başta Antalya Deniz Lions Kulübü Başkanı Serpil Ertuğ olmak üzere tüm kulüp üyelerine, Düş Bahçesi Sanat Merkezinin değerli Sanatçı’larına Türk Kızılayı olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
;