;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Corendon Genel Müdürlüğü’nden Kan Bağışına Destek
19 / 9 / 2014
Corendon Genel Müdürlüğü’nden Kan Bağışına Destek
2004 yılında havayolu yolcu taşımacılığı yapmak üzere Atılay Uslu ve Yıldıray Karaer ortaklığıyla kurulan Corendon firması, sosyal sorumluluk projelerinde gösterdiği duyarlılıkta örnek bir çalışmaya daha imza attı.

Corendon Genel Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürlüğü arasında 5 Eylül 2014 tarihinde, Corendon Genel Müdürlüğü binasında tüm firma çalışanlarının katıldığı kan bağışı kampanyası düzenlendi. Bu kampanya ile Corendon Havayolları Antalya’da Türk Kızılayı’na destek veren ilk havayolu firması olmuştur.

Gerçekleşen Kan Bağışı kampanyası ile ilgili olarak Corendon Havayolları Genel Müdürü Yıldıray KARAER; “ Kan, bir insanın yaşamını sürdürebilmesi için en temel gereksinimdir. İnsan hayatı maddi manevi her şeyin önündedir. Bu kampanya ile amacımız olabildiğince çok insana yardım ederek gönüllülük esasına dayanan bu sorumluluk bilincini biraz olsun yaymaktır. Genel Merkezimizde gönüllülük esasına dayalı olarak kan bağışında bulunan tüm personelimiz sonraki kuşaklar için eşi benzeri bulunmayan ve sonsuza dek yaşayacak bir miras bırakmış oldu.“ dedi.
 
Kan bağışı kampanyamıza verdikleri desteklerden dolayı başta Corendon Havayolları Genel Müdürü Sayın Yıldıray KARAER olmak üzere tüm firma çalışanlarına Türk Kızılayı olarak teşekkürlerimizi sunarız.
;