;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
SAMSUN'DA TÜRK KIZILAYI GÖNÜLLÜLERİ TOPLULUĞU
26 / 12 / 2014
Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Şube Başkanı Mustafa KESKİN, Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Yücel ÖKSÜZ ve Eğitim Merkezi Müdürü Goncagül KILIÇ çalışanları ve Gençlik Kolları Üyeleri; Türk Kızılayı Samsun Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr.Muhsin YILDIRIM, Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar BAYRAM; Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi ve Samsun Kan Bağışı Merkezi çalışanları, Türk Kızılayı Gönüllüleri Topluluğu Akademik Danışmanı Doç. Doktor Yücel ÖKSÜZ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve gönüllü öğrencileri; Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi ve Samsun Kan Bağışı Merkezi çalışanları ile Türk Kızılayı Samsun Şubesi Gençlik Kolları Üyeleri katılımıyla Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğünde, geçtiğimiz günlerde bir tanışma ve faaliyet planlaması toplantısı gerçekleştirildi.
 
Toplantıda, Türk Kızılayı Gönüllüleri Topluluğu’nun gerçekleştireceği afet, kan, sosyal yardımlar, eğitim, tanıtım, gençlik ve gönüllülük faaliyetlerine ilişkin görüşmelerin yanında, Dr.Muhsin YILDIRIM tarafından Ulusal Güvenli Kan Temini Programı, Hedef 25 ve TÜRKÖK Projeleri hakkında bir sunum yapıldı. Doç.Dr. Yücel ÖKSÜZ ise “OMÜ Türk Kızılayı Gönüllüleri Topluluğu olarak, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluğu olmak ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Türk Kızılayı’nın tanıtımını yaparak başarılı projelere ve çalışmalara imza atmak üzere çalışacaklarını” ifade etti.
 
Son olarak ise Samsun Şube Başkanı Mustafa KESKİN yaptığı konuşma sırasında, “Türk Kızılayı’nın gençlere her zaman değer verdiğini ve Kızılayın gençlerle birlikte yürüttüğü çalışmaları çok önemsediğini vurgulayarak Türk Kızılayı Samsun Şubesi Gençlik Kolları ve OMÜ Türk Kızılayı Gönüllüleri Topluluğu sayesinde gençlere daha da yakınlaştıklarını, gençlerle birlikte Türk Kızılayı’nı geleceğe taşıma çabasında olduklarını belirterek, OMÜ Türk Kızılayı Gönüllüleri Topluluğu’nun gerçekleştireceği her projeye katkı sağlama gayretinde olacaklarını” söyledi.
 
Türk Kızılayı’na gönül veren tüm gençlerimize, onları bir araya getiren, dayanışma ve yardımlaşma ruhunu aşılayan Değerli Hocamız Sayın Doç. Dr. Yücel ÖKSÜZ’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
 
 
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
;