;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
AKSA‘dan Türk Kızılayına Kan Bağışı…
11 / 2 / 2015
Türk Kızılayı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın birlikte yürüttüğü “Bir Kan Bir Fidan” projesi kapsamında; yurdun çeşitli bölgelerinde, her kan için bir fidan toprakla buluşturuluyor…

Proje kapsamında geçtiğimiz günlerde, Aksa Doğalgaz‘ın koordinatörlüğüyle Giresun’da bir kan bağışı etkinliği gerçekleştirilmiştir.

Aksa Doğalgaz, Aksa Elektrik personeli ve doğal gaz sektöründe faaliyet gösteren yetkili iç tesisat firmalarının çalışanları, İl Müdürü Sayın Hakkı Kahya önderliğinde kan bağışında bulunmuş; İl Müdürü Sayın Hakkı Kahya ve çalışanlar, gösterdikleri bu örnek duyarlılıkla takdirleri üzerine toplamıştır.

Kızılay’a Destek Olalım…

Giresun İl Müdürü Sayın Hakkı Kahya, kan bağışının ardından yaptığı açıklamada, “AKSA Doğalgaz ve grup şirketi, Aksa Elektrik personeli ve sektörde görev yapan paydaşlarımız ile yaklaşık 30 ünite kan bağışında bulunarak; “Bir Kan Bir Fidan” projesine destek olduklarını ve sağladıkları desteğin kendileri adına bir gurur kaynağı olduğunu” söyledi.

Aksa Doğalgaz olarak, benzer sorumluluk projelerinin daima içinde bulunduklarını ve bulunmaya da devam edeceklerini ifade eden Kahya; “Bugün yapılan her bir bağış ile hem kendi sağlığımıza fayda sağladık, hem de ihtiyaç sahibi 90 hastamıza şifa olduk.” dedi. Başta çalışmalarını titizlikle yürüten Türk Kızılayı olmak üzere; kan bağışı yapan personelime, grup şirketimiz olan Aksa Elektrik yönetici ve personellerine ayrıca sektörde faaliyet gösteren yetkili iç tesisat firma çalışanlarına teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kan bağışlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
;