;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Samsunlu Kan Bağışçılarımıza Teşekkürler
22 / 4 / 2015
Samsun’un Ayvacık ilçesinde, Ayvacık Kaymakamlığı ve Ayvacık Müftülüğü’nün desteğiyle bir kan bağışı organizasyonu gerçekleştirildi. 

Ayvacık ilçesinde düzenlenen kan bağışı organizasyonları kapsamında, 2014 yılı Mayıs ayında 110 ünite, Kasım ayında ise 211 ünite kan toplamış ve ilçeler arasında bir defada en yüksek katılımın sağlandığı organizasyonlara imza atılmıştır.
 
21 Nisan 2015 tarihinde, Ayvacık Kaymakamı Can Kazım Kuruca’nın katılımı ve yaptığı kan bağışıyla onurlandırdığı organizasyon ise Daire Amirlerinin yanı sıra Halkın yoğun ilgisini görürken; bir günde toplam 355 ünite kan bağışı alındı. Böylece, Samsun’un ilçelerinde bir günde toplanan en yüksek kan bağışı sayısına ulaşıldı.

Kızılay Ayvacık İlçe Başkanı Ali Seven ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Halil Kalaycı ile emeği geçenlere teşekkür eden Kaymakam Can Kazım Kuruca, kan bağışı yapan vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek hatıra fotoğrafı da çektirdi.
 
Türk Kızılayı olarak, başta Ayvacık Kaymakamı Can Kazım Kuruca olmak üzere bütün katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
;