;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Orta Karadeniz BKM Suluova Belediyesi'ni ziyaret etti
18 / 9 / 2015
Türk Kızılayı Suluova Şube Başkanı Eyüp Oruç Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım ve Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Murat Çakmak Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok'a ziyarette bulundu.

T

Türk Kızılayı ülkemizin kan bileşenleri ihtiyacının tamamını gönüllü ve düzenli kan bağışçılarından karşılamak üzere 2005 yılından itibaren başarı ile sürdürdüğü “Ulusal Güvenli Kan Temini Programı” kapsamında yeni kan bağışı kampanyalarını hayata geçirmek adına Suluova Belediye Başkanı Sayın Fatih Üçok'a ziyaret gerçekleştirdi.

Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım, Suluova ilçesinde gerçekleştirilen kan bağışı faaliyetlerinde Değerli Suluova halkının çalışmalara her zaman ilgi göstererek önemli bir katılım sağladıklarını ifade ederek düzenlenen çalışmalarda Suluova Belediye’nin her zaman desteklerini gördüklerini söyleyerek Suluova Belediye Başkanı Sayın Fatih Üçok’a teşekkür etti ve önümüzdeki dönemde Türk Kızılayı ve Suluova Belediyesi işbirliği ile Suluova'da geniş katılımlı bir kan bağışı faaliyetleri düzenlemek için destek istedi.

Suluova Belediye Başkanı Sayın Fatih Üçok’da, Türk Kızılayı’na desteklerinin her zaman devam edeceğini ifade ederek, Türk Kızılayı’nın ülkemizde iyi bir noktaya geldiğini ve yapılan tüm çalışmalardan memnun olduğunu belirterek gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Desteklerinden dolayı Suluova Belediye Başkanı Sayın Fatih Üçok nezdinde Suluova Belediyesi çalışanlarına ve Suluova halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
 
;