;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Korgan Kaymakamlığına Ziyaret
23 / 11 / 2015
20 Kasım Cuma günü Korgan Kaymakamı Sayın Hakan GÖNEN; Türk Kızılayı Ordu Şube Başkanı İlhan SAĞESEN, Türk Kızılayı Fatsa Şube Başkanı Erdi ŞEVKETOĞULLARI, Türk Kızılayı Perşembe Şube Başkanı İsmail ERGÜL, Türk Kızılayı Kumru Şube Başkanı Erol BAŞAR, Türk Kızılayı Kumru Şube Bakan Vekili Erdoğan KISACIK, Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin YILDIRIM, Türk Kızılayı Ordu Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr.Cengiz Dönmez, Türk Kızılayı Korgan Şube Başkanı Sayın Saim DEĞER ve Türk Kızılayı Korgan Şube Yönetiminden oluşan bir heyet tarafından makamında ziyaret edildi.
 
Korgan Kaymakamı Sayın Hakan GÖNEN'e “Güvenli Kan Temini Programı” ile Korgan İlçesinde, 27-28 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Kan Bağışı Kampanyası hakkında bilgi verildi ve kendilerinden kampanya kapsamında destek sağlamaları istendi.
 
Korgan Kaymakamı Sayın Hakan GÖNEN; Türk Kızılayı’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Kızılay’ın insani yardım konusunda bugün önemli bir konumda olduğunu söyledi. Ayrıca Türk Kızılayı’na olan ilgi ve desteklerinin her zaman olduğu gibi bu süre zarfında da devam edeceğini bildirerek sözlerini tamamladı.

Desteklerinden dolayı Korgan Kaymakamı Sayın Hakan GÖNEN nezdinde, tüm Korgan halkına teşekkürlerimizi sunarız.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
;