;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Ak Parti Antalya İl Teşkilatı Kan Bağışladı
22 / 1 / 2016
Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürlüğü ve Ak Parti İl Teşkilatı işbirliği ile 20.01.2016 tarihinde bir kan bağışı kampanyası düzenlendi. Ak Parti İl Binası’nın önünde gerçekleştirilen kampanya sonunda
 
Ak Parti İl Binası’nın önünde, Ak Parti İl başkanı Sayın Av. Rıza Sümer, Antalya Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sayın Ömer Akbaş, Ak Parti İl Teşkilatı ARGE Birim Başkanı Sayın Mirvan Bezgin; Ak Parti İl Teşkilatı üyeleri ile Antalya Ak Parti Gençlik Kolları üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen kampanya sonunda 71 ünite kan bağışı alındı.
 
Ak Parti İl Başkanı Sayın Av. Rıza Sümer, etkinlik sırasında bir konuşma yaparak AK Partili gençleri bu örnek davranışından dolayı kutladığını belirtti ve sözlerine; “Kan imal edilemeyen bir ilaçtır. Kan bağışının öneminin farkındayız. Çaresiz kalmış insanlara yardımcı olabilmek amacıyla düzenlenen bu kampanyanın duyurusunu gençlik kollarımız bir haftadır yapıyor. Burada yapılan kan bağışlarıyla, ihtiyaç sahibi kişilerin derdine derman olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek devam etti.
               
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Ömer Akbaş ise yaptığı açıklamada, “AK Parti İl Gençlik Kolları ve birçok ilçe teşkilatlarımızda daha önce de kan bağışlarında bulunmuştuk. Bu çalışmayı yılda en az dört kez yaparak, daha fazla insana yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz. Yarın bizim veya bir yakınımızın kan ihtiyacı olabilir. Bunun için halkımızın kan bağışına daha fazla önem vermesini istiyoruz” diye konuştu.
 
Tüm Ak Parti üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği kan bağışı kampanyasında Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Hülya Çoksak tarafından Türk Kızılayı ve kana ihtiyaç duyan tüm hasta ile hasta yakınları adına, başta Ak Parti İl başkanı Sayın Av. Rıza Sümer, Antalya Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sayın Ömer Akbaş olmak üzere, ilgi ve desteklerini esirgemeyen bütün Ak Parti üyelerinde teşekkür edildi.
 
Kan Bağışı kampanyamıza kapsamında ilgi ve desteklerini esirgemeyen tüm Ak Parti İl Teşkilatı üyelerine Türk Kızılayı ve ihtiyaç sahipleri adına teşekkürlerimizi sunarız.
 
  • Resim : 1
;