;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Isparta İl Emniyet Müdürlüğü’nden Kan Bağışına Destek
31 / 1 / 2016
Türk Kızılayı Isparta Kan Bağış Merkezi ve Isparta Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle toplumu bilinçlendirmek, farkındalık oluşturmak ve sağlıklı yaşama teşvik etmek üzere kan bağışı kampanyası düzenlendi.

28 Ocak 2016 Perşembe günü, Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının giriş katında düzenlenen kan bağışı kampanyasına İl Emniyet Müdürü Sayın Halil ALTAN, İl Emniyet Müdür Yardımcıları Sayın Kamuran Koç ve Sayın Alper Aygül, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Şevket Karahan, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Sayın Hakan Akça, başta olmak üzere çok sayıda şube müdürü, polis memuru ve gazeteci katıldı. Gönüllü olarak Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunan polisler ve gazeteciler, bu tür projeleri bütün kurumların yapması gerektiğini dile getirdiler.
    
İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Alper Aygül; “Türk Kızılayı’na daha önceki dönemlerde bağışlarımız oldu. Personellerimiz ve gazeteci arkadaşlarımızla beraber, toplumsal farkındalık oluşturmamız gerektiğini düşündük. Böyle bir projede olmak bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Çevik Kuvvet Şube Müdürümüz Sayın Hakan Akça Bey’in girişimiyle böyle bir uygulamaya imza attık. Kan bağışıyla ilgili bazı sloganları dile getirmek istiyorum; Bir damla bir umut. Bir kan üç can. Her damla kan kurtarılacak bir can. Hayatı kurtarmak senin kanında var. Kan bağışı yaşam izin yapılan bir armağandır” dedi.

Kan bağışı kampanyamıza verdikleri desteklerden dolayı başta Isparta İl Emniyet Müdürü Sayın Halil ALTAN olmak üzere tüm emniyet mensuplarına ve Isparta Gazeteciler Cemiyeti üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
;