;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’ne Teşekkürler
23 / 2 / 2016
Türk Kızılayı Güney Doğu Van Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. İbrahim Çelik, Van Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. F. Nisa Aydın ve Bölge Kan Bağışçısı Planlama Personelimiz Kemal Yıldız  22.02.2016 tarihinde Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Peyami Battal‘ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Peyami Battal’a Türk Kızılayı tarafından yürütülen kampanyalar kapsamında sağladığı destekler dolayısıyla teşekkür belgesi takdim edildi.

Sayın Prof. Dr. Peyami Battal, üniversitelerine yapılan  düzenli kan bağışı kampanyalarından ve eğitim faaliyetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, gelecekte de desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti. Hedef 25 projesi kapsamında ilerleyen dönemlerde faaliyetlerin daha da geliştirileceği ve kampanyalarda daha da başarılı olunacağı yönündeki düşüncelerini de dile getiren Sayın Prof. Dr. Peyami Battal, emeği geçen tüm Kızılaycılara; gönüllü bağışçı olan tüm öğrencilere ve vatandaşlara teşekkür etti.
 
  • Resim : 1
  • Resim : 2
;