;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Gelecek Burada Şekillenir
28 / 3 / 2016
Bülent Ecevit Üniversitesi ve Zoguldak Kan Bağış Merkezi işbirliğiyle geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.
 
'Gelecek burada şekillenir' sloganıyla hayata geçirilen kampanya Bülent Ecevit Üniversitesi'nin ev sahipliğinde, Türk Kızılayı Genel Başkan Vekili Sayın Dr. Kerem Kınık, Kan Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Nurettin Hafızoğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Sayın Mahmut Özer, Zonguldak Milletvekili Sayın Özcan Ulupınar, Türk Kızılayı Zonguldak Şube Başkanı Sayın Nihat Aygün, Batı Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Dr. Hasan Ergen, Zonguldak Kan Bağış Merkezi Müdürü Sayın Dr. Ömer Selim Alan, Kan Bağışçısı Kazanımı Birimi Yöneticisi Sayın Dr. Metin Kalender ile 116 Kızılay gönüllüsü öğrencisinin katkılarıyla 28 Mart pazartesi günü sabah saatlerinde hayata geçirildi. 
 
Karabük Üniversitesi, Bartın Üniversitesi ve 17 Eylül Üniversitesi öğrencileri ile geçtiğimiz yıllarda mezun olan pek çok Kızılay gönüllüsünün de katılım sağladığı kampanya öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. 
 
Rektör Sayın Mahmut Özer'in ve AKP Zonguldak Milletvekili Sayın Özcan Ulupınar'ın kan bağışlayarak desteklerini esirgemediği kampanya kapsamında toplam 1625 ünite kan bağışı alındı.
 
Başta AKP Zonguldak Milletvekili Sayın Özcan Ulupınar ve Rektör Sayın Mahmut Özer olmak üzere, Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
;