;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Gölbaşı’nda Kan Ve Kök Hücre Bağışı
25 / 4 / 2016
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde mülki ve idari amirler kan ve kök hücre bağışında bulundu.

Gölbaşı Kaymakamı Sayın Şahin Aslan, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Levent Alıcı, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Sayın Uğur Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hayrettin Balcı, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın İsa Albut, MHP İlçe Başkanı Sayın Mahmut Aksoy, mülki amirlik birimlerinin çalışanları ve AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları üyeleri Türk Kızılayı Kan Bağışı Tırı’nda kan bağışladı.

Kan bağışı sonrasında açıklamalarda bulunan Türk Kızılayı Gölbaşı Şube Başkanı Sayın Hasan Ballı, Gölbaşı halkının kök hücre ve kan bağışı konularında sağduyulu davrandığını belirterek Gölbaşı halkına teşekkür etti.

Ballı “Kan merkezimizle birlikte düzenlemiş olduğumuz kampanyaya kök hücreyi de dâhil ettiğimizden beri kan verme sayısının artışı, Gölbaşı halkının gerek ülke konularına gerek kendi bölgesinde yaşayan vatandaşlarına ne kadar özen gösterdiğinin, sahip çıktığının bir göstergesi. Bu durum bizi çok memnun etmiştir. Kaymakamlık, diğer mülki amirlik birimleri, belediye sağolsun çok büyük katılım sağladılar. Yapılması gereken her şeyi buradaki birim müdürleri, belediye ve kaymakamlık el birliğiyle gerçekleştirdi. Pozitif bir sonuca ulaşırsak bu bizi çok mutlu edecektir” dedi.
   
Türk Kızılayı olarak Gölbaşı halkına göstermiş oldukları duyarlılık sebebiyle teşekkürlerimizi sunarız. 
  • Resim : 1
  • Resim : 2
;