;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) Kan Bağışladı
21 / 11 / 2016
Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli bağışçılarından karşılamak için çalışmalarını sürdüren Türk Kızılayı, çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaya devam ediyor.

Türk Kızılayı Ankara Kan Bağışı Merkezi ve Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) Genel Müdürlüğü işbirliğiyle bir kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kış aylarında kan bağışı oranlarının düşüş göstermesine bağlı olarak büyük bir sorumluluk örneği gösteren BOTAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası; BOTAŞ Genel Müdürü Sayın Burhan Özcan ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Nedim Özyol’un kan bağışıyla başladı. BOTAŞ çalışanları tarafından büyük ilgi gören kampanya kapsamında toplam 30 ünite kan bağışı alındı.

Sayın Burhan Özcan ayrıca, kampanya kapsamında yaptığı konuşma sırasında ülkemizin kan ihtiyacının giderilmesi hususunda Türk Kızılayı’na yönelik ilgi ve desteklerinin süreceğini belirtti.

Türk Kızılayı olarak, kan bağışına ihtiyacı olan hasta ve hasta yakınları adına BOTAŞ çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
;