;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Karabük’te 15 Temmuz Şehitleri Anılıyor
5 / 12 / 2016
15 Temmuz şehitleri anısına, Karabük Kredi Yurtlar Kurumu, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Karabük Üniversitesi önemli bir projeye imza attı.

Karabük Kredi Yurtlar Kurumu, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Karabük Üniversitesi işbirliği ile 15 Temmuz 2016 tarihinde şehit olan vatandaşlarımızın anısına Karabük’te bugün bir kan bağışı kampanyası hayata geçirildi. Kampanyanın Bahaddin Gazi Yurdu’nda gerçekleştirilen açılış törenine, Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Mehmet Uzun, Karabük SGK İl Müdürü Sayın İsmail Yılmaz, Karabük İl Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Abdülkadir Çetin, Karabük Kredi Yurtlar İl Müdürü Sayın Kadir Öztürk, Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Sayın Dr. Ahmet Ustaoğlu, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Karabük Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın Bünyamin Gün, Bahaddin Gazi Yurdu Müdürü Sayın Mesut Yakut, Türk Kızılayı Karabük Kan Bağış Merkezi Müdürü Sayın Dr. Serkan Kahveci ve Türk Kızılayı Karabük ve Safranbolu Şube Başkanları katılım sağladılar.

05.12.2016 ve 09.12.2016 tarihleri arasında Karabük’te farklı yurtlarda ve Karabük Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan kampanya süresince; 15 Temmuz tarihine ithafen 1507 ünite kan bağışı alınması hedeflenmiştir. Kan bağışı noktaları şöyledir;

- 5 Aralık 2016 Bahaddin Gazi Yurdu,
- 6 Aralık 2016 Hubbi Hatun Öğrenci Yurdu,
- 7 Aralık 2016 Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü (İİBF),
- 8 Aralık 2016 İsmail Necdet Efendi Yurdu,
- 9 Aralık 2016 Karabük Yurdu

Bütün öğrencileri kan bağışına davet ediyoruz.
;