;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Asyaport Liman A.Ş. Kan Bağışladı
13 / 1 / 2017
Ülkemizin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerinin tamamını gönüllü ve düzenli kan bağışçılarından karşılamak için çeşitli faaliyetler sürdüren Türk Kızılayı, çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaya devam ediyor.

Türk Kızılayı Avrupa Bölge Kan Merkezi ve Asyaport Liman A.Ş. işbirliğiyle bir kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kış aylarında kan bağışı oranlarının düşüş göstermesine bağlı olarak büyük bir sorumluluk örneği gösteren Asyaport Liman A.Ş.'nin ev sahipliğinde 11-12.01.2017 tarihlerinde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası, Asyaport Liman A.Ş. çalışanları tarafından büyük ilgi gördü. Kampanya süresince toplam 300 kan bağışı gönüllüsü kan vermek üzere başvurdu ve 250 ünite kan bağışı alınarak 750 hastaya umut olundu.

Kampanya kapsamında ilgi desteklerini esirgemeyen Asyaport Liman A.Ş. Yöneticisi Sayın Ecz. Gülsün Soyuer yaptığı konuşma sırasında, “Birlik bütünlük dayanışma için kenetlenmemiz gereken bu süreçte anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi için Türk Kızılayı ile çalışmaktan şahsım ve çalışanlarım gurur duyuyoruz” diye açıklamada bulundu.

Türk Kızılayı olarak, söz konusu işbirliğinden ve elde edilen başarılı sonuç için Asyaport Liman A.Ş. yöneticilerine ve çalışanlarına kan bağışına ihtiyaç duyan hasta ve hasta yakınları adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
;