;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
“Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kızılay Haftasında Kan Bağışına Destek Oldu”
1 / 11 / 2017
Atakum Halk Eğitim Merkezi çalışanları ve kursiyer öğrenciler 29 Ekim – 04 Kasım Kızılay Haftası münasebetiyle kan bağışı yaparak Türk Kızılayı’na bir kez daha destek oldular.

Kampanya öncesinde Atakum Halk Eğitim Merkezi çalışanları ve kursiyer öğrencilerine kan bağışı hakkında bilgilendirme semineri yapıldı. Seminer sonunda başta Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Hasan TANRISEVER olmak üzere personel ve kursiyerler kan bağışında bulundular. Her yıl düzenli bir şekilde kan bağışına destek olan Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bir kez daha Türk Kızılayı’nın kan hizmetleri çalışmalarına katkı sağladı. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Hasan TANRISEVER seminer sonunda yaptığı konuşmada, “personelleri ve kursiyerleri ile Kızılay Haftasını kan bağışı yaparak kutladıklarını belirterek her sene olduğu gibi bu senede kan bağışı yaparak hiç tanımadıkları insanlara şifa olmayı arzu ettiklerini, kan bağışını düzenli olarak yapmanın kişilerin olduğu gibi kurumlarında görevi olması gerektiğini, düzenli olarak personelleri ile kan bağış kampanyalarına destek verdiklerini ve bu çalışmalarının diğer kurumlara da örnek olmasını istediklerini” ifade etti.

Türk Kızılayı olarak kan bağış kampanyasını planlayan başta Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Hasan TANRISEVER olmak üzere kurum personellerine ve kursiyerlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
;