;
KAN HİZMETLERİ HABERLERİ
Hatay Nizamettin Özkan İlkokulu’ndan Örnek Davranış
18 / 3 / 2020
Nizamettin Özkan İlkokulu ile Türk Kızılay Hatay Şubesi iş birliğiyle geçtiğimiz günlerde kan ve kök hücre bağışı etkinliği gerçekleştirildi. Eğitim ve öğretim kurumu olarak örnek bir davranışa imza atan Nizamettin Özkan Okulu, yüksek bir katılımla kan ve kök hücre bağışında bulundu.

Nizamettin Özkan İlkokulu Müdürü Süleyman Barış Arslan ve Türk Kızılay Hatay İl Başkanı Kudret Özbakış öncülüğünde gerçekleşen kampanyaya okul idaresi ve öğretmenlerin yanı sıra öğrenci velileri yoğun katılım gösterdi.

Bağış kampanyasına gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyet duygularını dile getiren Türk Kızılay Hatay Şube Başkanı Kudret Özbakış, yaptığı açıklamada “Hatay Nizamettin Özkan İlkokulu’nda 200 gibi yüksek bir rakamda Kan ve Kök Hücre bağışı sağlanmıştır. Bu anlamlı sayıdaki bağışa ulaşmakta emeği geçen Başta Okul Müdürü Süleyman Barış Arslan’a tüm öğretmenlerimize Okul Aile Birliğine ve tüm velilerimize teşekkür ederiz.” dedi. Etkinlikte, okul öğrencilerine de kan bağışı ve kan bağışının önemi ile ilgili bilgiler aktarıldı.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
;