AK Parti İl Başkanlığından Kan Bağışı Kampanyası

PAYLAŞ:   
12/03/2021

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı ve Kızılay Yalova Kan Merkezi iş birliği ile Pandemi döneminde kritik seviyeye düşen kan stoklarını arttırmak amacıyla Ak Parti İl Binasında kan bağışı kampanyası düzenledi.

Kızılay Kan Merkezi ekipleri, İl Başkanlığına giderek tüm gün boyunca kan bağışı aldı. Kan bağışı kampanyasına il yönetimi ve partililer de destek verdi. Kızılay Yalova Kan Merkezi Müdürü Dr. Sanem Ondur da vatandaşları kan bağışına davet etti.

Ak Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar: ”İlgili başkan yarımcılarımız ile görüşmelerimizde pandemi sürecinde Kızılay’ın kan stoklarının azaldığı bilgisini aldık. Bu kapsamda Yalova ilimizde Kan Bağışı Kampanyası düzenledik. Sosyal medya ve mesaj sistemi üzerinden Yalova halkımıza ulaşmaya çalışıp Kan Bağışı Kampanyamıza hemşehrilerimizi davet ettik. Ak Parti Yalova İl Başkanlığı ve Yalova Kızılay Kan Merkezi iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyamıza destek verip kan veren tüm Değerli Hemşehrilerimize, Parti Teşkilatlarımıza ve Kızılay Kan Merkezi görevlilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

;