KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
21 / 1 / 2015
Yalova Üniversitesi’nden Kan Bağışına Tam Destek
Türk Kızılayı ve Yalova Üniversitesi arasında işbirliği protokolünün imzalandığı tören, Yalova Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. M. Niyazi Eruslu, Rektör Yrdımcısı Sayın Prof. Dr. Ali Rıza Abay, Türk Kızılayı Yalova Şube Başkanı Sayın Osman Aykut Temuçin, Türk Kızılayı Güney Marmara Bölge Kan Merkezi Bölge Müdürü Sayın Dr. Nihat Çakır, Türk Kızılayı Yalova Kan Bağışı Merkezi Müdürü Sayın Dr. Sanem Ondur ve çok kıymetli gönüllü öğrencilerin katılımı ile imza töreni gerçekleştirildi.

Tören sırasında konuşma yapan Sayın Prof. Dr. M. Niyazi Eruslu, Yalova Üniversitesi olarak sosyal sorumluluk kapsamında yürüttükleri faaliyetlerle pek çok konuda öncülük ettiklerini ifade ederken; Türk Kızılayı Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı Güney Marmara Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü’nün yapacağı kan bağışı organizasyonları ve diğer gönüllülük faaliyetlerine destek olacaklarını söyledi.

Türk Kızılayı'ndan ilgi ve desteklerini esirgemeyen ve her fırsatta bunu dile getiren Sayın Rektörümüze ve Yalova Üniversitesi Hedef 25 topluluğu öğrencilerine teşekkür ederiz.