KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
22 / 4 / 2015
Aksu Girişimci İş adamları Derneği'ne Teşekkürler
Aksu Girişimci İş adamları Derneği ve Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile "Bir Kan Üç Can" sloganıyla yürütülen kampanya kapsamında, 14 Nisan 2015 tarihinde bir kan bağışı etkinliği gerçekleştirildi. 

Her yıl nisan ayında düzenlenen ve geleneksel hale dönüşen etkinlik, bu yıl da Antalyalılar tarafından büyük ilgi gördü. AKGİAD Başkanı Mustafa Altıntaş’ın katılımı ve kan bağışıyla onurlandırdığı etkinlikte; AKGİAD Üyeleri de kan bağışında bulunarak kampanyaya destek oldu.

Mustafa Altıntaş yaptığı konuşmada duygularını şöyle ifade etti; "Kan herkese lazım olabilir. Ayrıca bazı hastalar için de bir gereklilik. Bu vesile ile elimizden geldiği kadar destek olmak istedik. Kan veren üyelerimize ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum."

Etkinlik sonunda ise Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Hülya Çoksak tarafından Başkan Mustafa Altıntaş’a plaket takdim edildi.

Kan Bağışı kampanyamıza olan ilgi ve desteklerinden dolayı Aksu Girişimci İş Adamları Derneği’ne Türk Kızılayı ve ihtiyaç sahipleri adına teşekkürlerimizi sunarız.