KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
6 / 10 / 2015
Bafra Kaymakamlığı'na Teşekkürler
Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç, Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım ve Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Bafra Kaymakamı Halis Arslan`ı ziyaret etti. 

Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan il ve ilçelerde bu yılki  ihtiyaç olarak belirlenen 110 bin ünite kanın toplanması  için Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç, Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım, Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram Orta Karadeniz Bölgesinin bu yılki ihtiyacı olan 110 bin ünite kanın toplanması  ve bu doğrultuda mevcut kan bağışı oranını artırma konusunda Bafra Kaymakamı Halis Arslan`ı ziyaret ederek fikir alışverişinde  bulundular.

Ziyaret esnasında Kızılay Bafra Şube Başkanı Osman Genç, Bafra halkının duyarlılıklarından bahsederek, hedeflenen bağış miktarına ulaşılabileceğini ifade etti. 

Bafra Kaymakamı Halis Arslan ise başlatılacak kan bağışı kampanyası için gereken desteği vereceğini, bu konuda Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü ile Bafra Kaymakamlığının el ele çalışacağını, arzulanan hedefe ulaşılması için gereken çalışmaların yapılması için ortak hareket edeceklerini söyledi.