KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
23 / 11 / 2015
Korgan İlçesinde Madalya Takdimi
Türk Kızılayı Korgan Şubesinin ev sahipliğinde bir kahvaltı düzenlendi ve bu etkinlikte, gönüllü kan bağışçılarına madalyaları takdim edildi.

Türk Kızılayı Korgan Şubesinin ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıya; Türk Kızılayı Şube Başkanları, Korgan Kaymakamı Hakan GÖNEN, Korgan Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ, Korgan İlçe Jandarma Komutanı Jand. Kd. Ütğ. Ali YILDIZ, Korgan İlçe Emniyet Müdürü Nadir ÖZDEMİR, Korgan Milli Eğitim Müdürü Murtaza ALAN, Korgan Müftüsü Ekrem AKMANŞEN, Korgan İlçe Tapu Müdürü Sinan PALA, Korgan İlçe Mal Müdürü Behçet Kemal ÖNER, Korgan İlçe Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Ahmet KARA, Korgan İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Turgut KOYUNCU, Aşağıoba Camii İmam Hatibi Mustafa GÜLÜM, Çayırkent Şehit Nevzat Çatık İlk Ve Orta Okulu Müdiresi Feride TAPAN, Korgan Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel DERE ve Korgan halkı katılım sağladı.
 
Program sırasında, Korgan Şubesi tarafından Türk Kızılayı tarafından yürütülen faaliyetler karşısında desteklerini esirgemeyen Kamu Kurum ve Kuruluş yöneticilerine ile dernek başkanlarına teşekkür belgeleri; Korgan’da gönüllü ve düzenli kan bağışlarıyla madalya almaya hak kazanan kan bağışçılarına ise madalyaları takdim edildi.