KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
13 / 4 / 2016
Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü’ne Yeni Bir Ziyaret
Samsun Ceza ve İnfaz Kurumu Müdürü Sayın Günay Başar, Cumhuriyet Savcısı Sayın Tahsin Gürel, Cezaevi Karakol Komutanı Sayın Yüzbaşı Turgay Asi ve Kurum hemşiresi Sayın Gül Maden geçtiğimiz aylarda açılışı gerçekleştirilen Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Dr. Muhsin Yıldırım tarafından ziyaretçilere, “Güvenli Kan Temini Programı” ile Türk Kızılayı Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi’nin faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Sohbetin ardından ziyaretçilere geçtiğimiz aylarda açılışı gerçekleştirilen Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü Binası tanıtıldı.

Ziyaret sonunda ise Samsun Ceza ve İnfaz Kurumu’nda mayıs ayı içeresinde tekrar kan bağış kampanyası yapılması için tarih belirlendi.

Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Dr. Muhsin Yıldırım, ziyaretleri ve destekleri dolayısıyla Samsun Ceza ve İnfaz Kurumu Müdürü Sayın Günay Başar’a, Cumhuriyet Savcısı Sayın Tahsin Gürel’e, Cezaevi Karakol Komutanı Sayın Yzb. Turgay Asi’ye ve kurum hemşiresi Sayın Gül Maden’e teşekkürlerini sundu.