KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
5 / 5 / 2016
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kan Bağışladı
Türk Kızılayı Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi 4 Mayıs 2016 tarihinde önemli bir etkinliğe imza attı.
 
Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi’ne bağlı Zeynep Kamil Kan Bağışı Merkezi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi işbirliği ile Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Güvenli Kan Temini” programı doğrultusunda sürdürülen projelerden biri olan “Hedef 25” kapsamında bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.
 
Türk Kızılayı Genel Başkanı Sayın Dr. Kerem Kınık ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. M. İhsan Karaman’ın öncülüğünde, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Doç Dr. Lütfi Arslan’ın kan bağışında bulunduğu etkinliği; Türk Kızılayı Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın İlhami Yıldırım, İstanbul Müdürü Sayın Ebubekir Özkul, Kadıköy Şube Başkanı Sayın Numan Hocaoğlu, Kızılay İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Sayın Çağrı Ünivar, Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Uzm. Dr. İlhan Birinci katılımlarıyla onurlandırmışlardır.
 
İMÜ Genç Yeşilay Topluluğu, İMÜ Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu; Türk Kızılayı Üniversiteler Birim Başkanı Sayın Koray Kaya ile Marmara Üniversitesi Türk Kızılayı Kulübü üyesi gençlerin stant açarak ve kan bağışlayarak desteklerini esirgemediği kampanya öğrenciler ve personel tarafından yoğun ilgi gördü.
 
İlgi ve desteklerini esirgemeyen bütün katılımcılara hasta ve hasta yakınları adına teşekkürlerimizi sunarız.