KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
11 / 5 / 2016
Karabük Üniversitesi Bir Dakika için Harekete Geçti
Karabük Üniversitesi, Karabük Kan Bağışı Merkezi ve Türk Kızılayı Safranbolu Şube Başkanlığı ile birlikte her yıl kan bağışı kampanyası düzenlenmektedir. Bu yıl “Bir Dakika İçin Harekete Geçin” sloganı ile 10.05.2016 tarihinde 3. sü gerçekleşen kampanyaya Karabük Üniversitesi Rektörü Sayın Prof Dr. Refik Polat, Türk Kızılayı Genel Başkanı Sayın Dr. Kerem Kınık, Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Sayın Mehmet Ulukaya, Safranbolu Şube Başkanı Sayın İhsan Topaloğlu, Batı Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Dr. Hasan Ergen, Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kan Bağışçısı Kazanımı Birimi Yöneticisi Sayın Dr. Metin Kalender katılmıştır.
 
Karabük Üniversitesi Rektörü Sayın Prof Dr. Refik Polat’ın kan bağışlayarak destek verdiği kampanya kapsamında 1327 ünite kan bağışı alındı.
 
Gösterdikleri duyarlılık için başta Rektör Sayın Prof Dr Refik Polat olmak üzere kan bağışlayarak hiç tanımadıkları kişilere umut olan tüm kan bağışçılarına, Karabük Üniversitesi öğrencilerine ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.