KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
26 / 5 / 2016
Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu Kan Bağışladı
“Geleceğin Kan Bağışçıları Kazanımı Projesi” kapsamında yürütülen faaliyetler aralıksız devam ediyor.
 
Türk Kızılayı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen, ülke genelinde 500 okulun pilot olarak seçildiği ve gönüllü ve düzenli kan bağışçılarının sayısını arttırmayı hedefleyen “Geleceğin Kan Bağışçıları Kazanımı Projesi” kapsamında yürütülen faaliyetler aralıksız devam ediyor.
 
Proje kapsamında Antalya Kan Bağış Merkezi tarafından, 17 Mayıs 2016 tarihinde Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu’nda bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.
 
Antalya Kan Bağış Merkezi Müdürü Sayın Dr. Hülya Çoksak, Okul Müdürü Sayın Yaşar Özdemir ve Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinden Sayın İlker Ürküt önderliğinde sabah saatlerinde başlayan ve bir gün süren kampanya; okul yönetimi, öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Bir gün boyunca toplam 338 ünite kan bağışı alındı.
 
Başta Okul Müdürü Sayın Yaşar Özdemir olmak üzere bu önemli etkinlikte ilgi ve desteklerini esirgemeyen bütün öğretmen, öğrenci ve velilere; hasta ve hasta yakınları adına teşekkürlerimizi sunarız.