KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
1 / 12 / 2016
Av. Ahmet Şükrü Eymirlioğlu Aferez Bağışına Dikkat Çekiyor
Düzenli kan bağışçılarımızdan Sayın Av. Ahmet Şükrü Eymirlioğlu her hafta düzenli olarak aferez bağışında bulunarak lösemi hastalarına dikkat çekiyor.

Bağışçımız Av. Ahmet Şükrü Eymirlioğlu Türk Kızılayı’na yaptığı 19. kan bağışından sonra, 2016 Yılı Haziran ayı itibariyle İstanbul Adalet Sarayı’nda bulunan Kan Bağışı Birimimize her hafta düzenli olarak gelerek, özellikle lösemi hastası çocuklar için çok değerli olan aferez bağışında bulundu.

23.11.2016 tarihinde Adalet Sarayında bulunan Kan Bağışı Birimimize gelerek 42. bağışını yapmış olan Sayın Av. Ahmet Şükrü Eymirlioğlu’na gümüş ve altın madalyaları Çağlayan Adalet Sarayı Türk Kızılayı Şube Başkanı Sayın Eray Balıkçı ve Çapa Kan Bağışı Merkezi Müdürü Sayın Dr. Eyüp Gönül tarafından takdim edilmiştir.

65. yaşını doldurmadan, son kez bir hastaya daha yaşama umudu olmayı düşünen Sayın Av. Ahmet Şükrü Eymirlioğlu bundan sonra da aferez bağışının önemini başta kendi ailesi olmak üzere; tüm çevresine aktararak bu anlamda sorumluluğunu sürdüreceğini belirtti.

Türk Kızılayı olarak kurtardığı hayatlar ve hasta yakınları adına Sayın Av. Ahmet Şükrü Eymirlioğlu’na teşekkürlerimizi sunarız.