KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
22 / 3 / 2017
Ceyhan Belediyesi’nden Kan Bağışı Kampanyasına Destek
Ceyhan Belediyesi ve Orta Akdeniz Bölge Kan Merkezi işbirliği ile 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıl Dönümü anısına bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.

Bu kapsamda düzenlenen kan bağışı kampanyasına katılan gönüllü belediye personelleri Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün öncülüğünde Cumhuriyet Meydanı’ndaki Kızılay kan bağış istasyonuna giderek kan verdi.

Türkiye’de Kızılay’ın kan hususunda önemli görevi olduğunu belirten Başkan Öztürk , “Kızılay, bizim güzide kuruluşlarımızdan bir tanesi ve bu manada çok güzel hizmetler sunuyor. Kan ihtiyacı olanlara kan tedarikçisi olması önemli bir görevdir bu anlamda bizde Ceyhan Belediyesi olarak Kızılay’a destek vermek için kan bağışı kampanyası düzenledik.” dedi. Kan verebilecek durumdaki tüm vatandaşlarımızı kan bağış istasyonuna davet ediyorum ve böyle önemli bir günde kan bağış kampanyasına katkı sağlayan mesai arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Öztürk şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha anıyoruz ve inşallah verdiğimiz bir damla kanla bir hayat kurtarmış oluruz dedi.