KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
14 / 4 / 2017
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne Anlamlı Ziyaret
Türk Kızılayı Bursa Kan Bağış Merkezi tarafından Polis haftası kutlamaları kapsamında Bursa İl Emniyet  Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirildi.
 
Bursa Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Orhan Emin Latif  ve Kan Bağışçısı Kazanım Personeli Alime Toklu Ayaz tarafından gerçekleştirilen ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız makamına ziyaret edildi ve kendileriyle Polis Teşkilatı’nın Gönüllü Kan Bağışçıları arasındaki oranı ile Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nün kan bağış organizasyonlarında sağladığı desteklerin önemi değerlendirildi. Ayrıca Sayın Yıldız’a Bursa Kan Bağışı Merkezi’nin önümüzdeki günlerde yürüteceği çalışmalar ve gezici ekipler hakkında bilgiler verildi.
 
Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ise sohbet sırasında Polis Teşkilatının asli görevlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk çerçevesinde kan bağışında bulunarak Türk Kızılayı’na destek olduklarını ve bundan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 
Türk Kızılayı’nın gönüllü kan bağışçısı olan Sayın Yıldız’a Kan Bağışçısı Kartı ile birlikte, kan bağışları ve Bursa İl Emniyet Müdürlüğü olarak sağladıkları söz konusu ilgi ve destekler için teşekkür belgesi takdim edildi.