KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
18 / 5 / 2017
Çorum Belediyesi’ne Teşekkürler
Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Murat Güler, Çorum Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Senem Biçer ve Kan Bağışçısı Kazanım Personeli Yasemin Çal tarafından Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü makamında ziyaret edildi.
 
Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye Güvenli Kan Temini Programı ile Türk Kızılayı Çorum Kan Bağış Merkezi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Ayrıca, Çorum’un bir yıllık ihtiyacı olan 18.000 ünite kan bağışının alınması ve bu doğrultuda mevcut kan bağışı oranlarının arttırılması konusunda yürütülen çalışmalar değerlendirildi.
 
Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise Türk Kızılayı’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Kızılay’ın insani yardım konusunda bugün önemli bir konumda olduğunu söyledi. Ayrıca Türk Kızılayı’na olan ilgi ve desteklerinin her zaman olduğu gibi bu süre zarfında da devam edeceğini bildirdi.
 
Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Murat Güler tarafından, Başkan Muzaffer Külcü’ye ve Başkan Yardımcısı Turhan Candan'a Türk Kızılayı’na göstermiş oldukları ilgi ve destekler için teşekkür edildi.