KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
22 / 5 / 2017
AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kan Bağışladı
Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi ve AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı tarafından “Kan Bağışı İnsan Sevgisinin En Saf Halidir” sloganı ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.
 
AK Parti Kepez İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen kampanya İlçe Başkanı Yusuf İşeri’nin kan bağışıyla başladı. Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı üyeleri ile Kepez Ak Parti Gençlik Kolları üyelerinin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kampanya sonunda toplam 125 ünite kan bağışı alındı.
 
Başkan Yusuf İşeri yaptığı konuşmada, "İlçe teşkilatımız ve vatandaşlarımız kampanyaya ilk dakikadan itibaren yoğun ilgi gösterdi. Zaman zaman kan bağışı kampanyaları yapmaktayız. Bu yapılan kampanyalara destek olmak sağlıklı her bireyin en öncelikli görevi olmalıdır. İhtiyaç anında hepimize lazım olabilecek kanın tedarik edilmesi, yapacağımız bu kan bağışları ile mümkün olacaktır" diye konuştu.
 
Kampanya sonunda Antalya Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Hülya Çoksak tarafından başta Kepez İlçe Teşkilatı Başkanı Yusuf İşeri olmak üzere kampanyaya destek veren Ak Parti üyelerine teşekkür edildi.