KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
7 / 2 / 2018
Şişecam’dan Kızılay’a Kan Bağışı Desteği
Türkiye’nin en köklü sanayii kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, Türk Kızılayı’na destek kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Şişecam Topluluğu çalışanları Türk Kızılayı’nın gönüllü kan bağışçıları olacak.
Ülkenin ihtiyacı olan kan bağışının, bilinçli ve düzenli kan bağışçılarından karşılanması için imzalanan işbirliği protokolü ile başlatılan destek kampanyası kapsamında Şişecam Topluluğu çalışanları, 17 farklı noktada Kızılay’a kan bağışında bulunacak. Kampanya, Topluluğun Mersin, Bursa, Eskişehir, Denizli, Kırklareli, Ankara ve Kocaeli’nde yer alan üretim tesislerinin yanı sıra, İstanbul’da yer alan Şişecam Genel Merkezi ve Kocaeli Gebze’deki Şişecam Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde de uygulanacak.
 
30-31 Ocak 2018 tarihlerinde Şişe ve Cam A.Ş. Genel Merkezinde başlayan kan bağışı kampanyasında, Şişe ve Cam A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Ahmet KIRMAN da kan bağışı ile kampanyaya destek verdi.
 
Kartal Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Tanju Levent Çetinkaya, Şişecam Topluluğu ile imzalanan iş birliği protokolünü, Şişecam Topluluğu İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Başkanı Şengül Demircan’ a teslim etti.
 
Şişe Cam A.Ş. yönetici ve çalışanlarına, Türk Kızılayı’na verdikleri destek için teşekkür ederiz.