KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
1 / 11 / 2018
Kızılay Haftasında 81 İlde Eş Zamanlı Kan Bağışı

Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi, AK Parti Sivas Milletvekili Sayın Semiha Ekinci ile AK Parti Hatay Milletvekili Sayın Sabahat Özgürsoy Çelik ve AK Parti Ankara İli Kadın Kolları Başkanı Sayın Mualla Varol başta olmak üzere; AK Parti Kadın Kolları ile Gençlik Kolları Üyelerini ağırladı.

Her yıl, 29 Ekim- 4 Kasım 2018 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Kızılay Haftası bu yıl da ülkemizin dört bir yanında çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ederken; en büyük desteklerden biri de AK Parti tarafından sağlandı. Bu önemli haftada AK Partili Sayın Milletvekilleri ve AK Parti İl Teşkilatları ülke genelinde bulunan Kızılay Kan Bağışı Noktalarında kan bağışlamaya devam ediyor.

Söz konusu desteklerin önemli örneklerinden biri ise Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezinde gerçekleştirilen kan bağışı organizasyonu oldu. AK Parti Sivas Milletvekili Sayın Semiha Ekinci ile AK Parti Hatay Milletvekili Sayın Sabahat Özgürsoy Çelik önderliğinde, AK Parti Ankara İli Kadın Kolları Başkanı Sayın Mualla Varol başta olmak üzere; çok sayıda AK Parti Kadın Kolları ile Gençlik Kolları Üyesi kan bağışında bulundu.