KANBİRİMİ HABERLER
KURUMSAL HABERLER
26 / 3 / 2019
Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne Kurumsal Kan Bağışçısı Madalyası
 
Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne 2019 yılında bağışladıkları 500 ünitenin üzerinde ki kan bağışı için kurumsal kan bağışçısı madalyası ve plaket takdim edildi.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda İl Emniyet Müdürü Mehmet ŞAHNE, Mersin Valisi Ali İhsan SU, Kızılay Mersin Şube Başkanı Fehmi GÜR, Toplumsal İlişkiler ve İş Ortaklığı Birim Yöneticisi M. Murat ÖZGÜVEN ve emniyet personelinin katılımıyla gerçekleştirilen tören sırasında; Emniyet Müdürü Mehmet ŞAHNE’ye Vali Ali İhsan SU tarafından kurumsal madalya, Türk Kızılay Mersin Şube Başkanı Fehmi GÜR tarafından ise plaket takdimi yapıldı.

“Tüm Emniyet Personelimizi Tebrik Ediyorum"

Kızılay tarafından yürütülen çeşitli hizmetlerin ve yardımseverliğin bir nişanesi olduğunun altını çizen Vali Ali İhsan Su konuşması sırasında ayrıca "Türkiye'nin kan ihtiyacının büyük bir kısmını Türk Kızılay temin ediyor. Bu da vatandaşlarımızın yaptığı kan bağışı ile gerçekleşiyor. Kızılayımız yeni başlattığı bir program çerçevesinde, 500 ünite ve üstünde kan bağışı yapan kurumlara madalya takdim ediyor. Bu madalyaların üçüncüsünü de 500 ünitenin üzerinde kan bağışı yaparak İl Emniyet Müdürlüğümüz almaya hak kazandı. Başta İl Emniyet Müdürümüz Mehmet ŞAHNE ve tüm emniyet personelimizi tebrik ediyorum" dedi.